Vážení zákazníci,

 

vzhledem k Usnesení Vlády ČR č. 211 ze dne 14. března 2020 musíme omezit provoz v našem automobilovém dealerství a přijmout opatření, abychom neohrozili zdraví našich zaměstnanců a ani vaše, našich klientů.

 

Budeme se snažit vyřešit jakékoliv Vaše potřeby a naše služby zachovat v maximálním možném rozsahu s ohledem na vývoj situace a nařízení vlády ČR.

 

Od pondělí 23. března 2020 zajišťujeme servisní služby v plném rozsahu s upravenou provozní dobou Po-Pá: 7:00 - 15:30 hod.

Prodejní služby jsme schopni řešit pouze prostřednictvím vzdálených komunikačních prostředků (e-mail; Telefon; Webové stránky) a vždy na základě individuální dohody. Bližší informace naleznete níže.

SERVISNÍ SLUŽBY A PRODEJ NÁHRADNÍCH DÍLŮ:

Zákazníky, kteří u nás mají již vůz na servisu budeme kontaktovat nebo jsme již kontaktovali a dohodneme individuální způsob předání opraveného vozidla.

Zákazníky, kteří měli rezervovaný termín budou servisní technici v nejbližších dnech kontaktovat a dohodnou termín, kdy bude možné vozidlo do opravy převzít.

Zákazníci, kteří chtějí využít naší servisní kapacity, se prosím objednávejte na tel čísle 777 163 858 každý všední den v časech mezi 7:00 a 15:30 hod. Dohodneme přesný postup a způsob převzetí vozidla.

 

PRODEJ NOVÝCH I OJETÝCH VOZIDEL:

Zákazníci se zájmem o nákup vozidla se mohou s naším prodejním týmem zatím spojit prostřednictvím mobilních telefonních čísel či využít e-mailové komunikace. Možné je i vyplnit kontaktní formuláře na našich webových stránkách a my se s Vámi následně spojíme a nabídneme individuální možnosti řešení.

Zákazníky, kteří čekají na předání již objednaného vozidla bude jejich prodejce v  dalších dnech individuálně kontaktovat a nabídneme možná řešení předání vozidla po osobní domluvě.

Zákazníky, kteří byli objednáni na zkušební jízdu s potvrzeným termínem musíme bohužel informovat, že veškeré zápůjčky a testovací jízdy jsou do odvolání zrušeny. V každém případě takové zákazníky budeme kontaktovat a nabídneme způsob řešení situace či nový termín, pokud to bude jen trochu možné.

Kontakt na prodejní tým

PLATBY:

V rámci ohleduplnosti a bezpečnosti je na našich provozovnách možno platit pouze bezhotovostně a to kartou. Věříme, že toto dočasné řešení uvítáte.

Provozní opatření:

  • Upravena otevírací doba na Po-Pá 7-15:30 hod
  • Naši zaměstnanci při styku s Vámi budou používat roušku, žádáme i vás o vstup pouze s rouškou či jinak zakrytými ústy a nosem
  • Vstup do servisu bude umožněn jednotlivě
  • Prosíme o dodržení času objednání
  • Platby pouze kartou
  • Zrušeny čekací zóny pro klienty
  • Pozastaven svoz a odvoz klientů
  • Pozastaveno půjčování náhradních vozidel
  • Před předáním vozu na servis – prosíme vypněte klimatizaci a vypněte ventilátor topení, také vás prosíme, nenechávejte ve voze žádné věci (v odkládací schránce ani v kufru, umožníte nám tím důkladnou dezinfekci vašeho vozu).

Snažíme se zachovat maximální možný rozsah provozu tak, abychom Vám dokázali vyhovět, ale abychom chránili zdraví nás všech. Za případné nepohodlí a komplikace se velice omlouváme a děkujeme za pochopení.

Váš tým Auto BALVIN