Komplexní služby

Vždy Vám dáme dobrý důvod proč si vybrat Hyundai!


Vítejte ve světě Hyundai, kde vítězí špičková kvalita, 5 letá záruka a jedinečné služby.

Hlavní předností naší automobilky je skutečnost, že všem svým zákazníkům přivážíme do života opravdu kvalitní vozy, které jsou zkonstruované dle špičkových technologií a maximálních požadavků na bezpečí každého člena posádky. Každý, kdo se rozhodne stát se majitelem vozu Hyundai se může pochlubit unikátní 5 letou zárukou bez omezení najetých kilometrů a navíc získá celou řadu výhod a služeb, díky kterým se pořízení nového vozu mění v radost z dobré volby a příjemnou životní zkušenost.

Věříme, že koupě kteréhokoli modelu vozu Hyundai je teprve začátek Vaší cesty.


5let komplexní záruky

Dopřejte si 5 let bezstarostné jízdy s Vaším vozem


Výrazná kvalita vozů Hyundai nám dovoluje nabídnout dlouhodobou záruku díky níž mají naši klienti jistotu, že o jejich vůz bude špičkově postaráno. V roce 2009 jsme byli první automobilkou, která majitelům svých vozů poskytla 5letou záruku. Dnes jsme jedinou automobilkou, která poskytuje u všech osobních modelů 5letou komplexní záruku bez omezení ujetých km jako standard.

Vztahuje se moje záruka i na cesty v zahraničí?

 • 5 let záruka bez omezení najetých kilometrů
 • K vozu značky Hyundai získáváte i celoevropskou záruku bez omezení ujetých kilometrů.
 • Záruka se také vztahuje na výrobní vady vozidla.

Jak často si musím nechat prohlédnout své auto?

 • 5 let kondičních prohlídek zdarma
 • Minimálně jednou ročně nebo dle najetých kilometrů musíte absolvovat pravidelnou údržbu vozu. Rozsah prací závisí na konkrétním modelu vozu, jeho stáří a najetých kilometrech. Tato prohlídka je standardně zpoplatněna.
 • Zdarma nad rámec pravidelné údržby nabízíme jednou ročně po dobu pěti let možnost absolvovat základní kondiční kontrolu vozu.
 • Při kondiční prohlídce Vám profesionálně prohlédneme 17 kontrolních bodů - motor, podvozek, brzdy, provozní kapaliny.

Jak mám řešit případné problemy s vozem na dovolené v zahraničí?

 • 5 let asistenční služby zdarma
 • Stačí zavolat na kontaktní telefon uvedený na asistenční kartičce, kterou jste obdrželi při koupi vozu.
 • Asistenční pomoc v případě nepojízdnosti vozidla z důvodů výrobní vady platí pro celé území Evropy.
 • Navíc máte možnost využít asistenční služby v rámci České republiky nad běžný rámec i v případě vybití akumulátoru, defektu pneumatiky, ztrátě nebo poškození klíčů, nedostatku či záměně paliva.

Jedinečné pojištění

Vybrat si dobrou pojistku nemusí být snadné. Hraje totiž klíčovou roli v neočekávaných situacích jako jsou nehody, poruchy nebo úmyslné poškození či krádež vozu. Dobře víme, že v těchto momentech naši klienti ocení, že jsme silným partnerem, který umí nabídnout komplexní pojistné řešení, díky němuž mají jistotu, že o jejich vůz bude profesionálně postaráno a jejich rozpočet oprava nijak nezatíží. Hyundai pojištění nabízí majitelům vozů Hyundai jedinečné služby za výjimečně atraktivní cenu.

Hyundai pojištění

 • 0% spoluúčast
 • Povinné ručení zdarma
 • Možnost využití náhradního vozidla z programu permanentní mobility
 • Hyundai GAP
 • Možnost jednou ročně snížit pojistnou částku
 • Čtvrtletní/pololetní/roční platby pojistného

To vše za jedinečnou sazbu

 

UNIQA SafeLine

je speciální pojistka, která se díky čidlu zabudovanému v karoserii aktivně zapojuje do řešení nouzových situací, ve kterých hraje důležitou roli čas. Okamžitě informuje dispečink, který obratem volá pomoc na místo nehody. Mezi další výhody pojištění patří také to, že v případě menších nehod vyčkáváte na příjezd vlastní asistenční služby a nesvěřujete opravu vozu do zbytečně drahých neautorizovaných servisů.
A díky službě PPM Vám bude automaticky přistaven náhradní vůz v případech nehody nebo poruchy.

Hyundai Gap

je pojistka na prvních 12 měsíců, která pokrývá rozdíl mezi cenou vozidla v době jeho zakoupení a obecnou hodnotou v době, kdy nastane škoda. V případě odcizení vozidla nebo škody, u níž by náklady na opravu převýšily jeho reálnou odnotu vyplatí rozdíl mezi pořizovací cenou a cenou v době škody.

Program permanentní mobility

S Hyundai jste vždy mobilní

Ať se děje, co se děje s Programem permanentní mobility zůstanete stále mobilní. Tento unikátní program značky Hyundai je dalším důkazem toho, že pro své řidiče děláme mnohem více, než ostatní automobilky.

Všem svým zákazníkům se snažíme zajistit 100% servis a to právě v případě, že se jejich vozidlo ocitlo v opravě. V této situaci majitel vozu může ihned využít náhradní vozidlo a pokračovat v běžném životě dál, jakoby se nic nestalo.

V případě záruční opravy je automaticky náhradní vozidlo zdarma. V případě jiného typu opravy vozidla je nabídnuto náhradní vozidlo za absolutně bezkonkurenční ceny.

Pro bližší informace kontaktujte svého prodejce nebo servis.

Nezapomeňte, že jsme Vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Hyundai MapCare™ - 10 let bezplatných mapových aktualizací pro vozy vybavené integrovaným navigačním systémem

S integrovaným navigačním systémem Hyundai získáváte mapové podklady s podrobným pokrytím více než 30 evropských států a také nárok na bezplatné aktualizace 1x ročně po dobu 10 let.

Výhody programu MapCare™

 • Bezplatné aktualizace 1x ročně po dobu 10 let.
 • Mapové pokrytí pro většinu evropských států (více než 40 zemí) včetně Ruska a Turecka.
 • Aktualizace databáze adres, silniční sítě i bodů zájmu (POI).
 • Aktualizace je vázána na vůz, nikoliv majitele, a je přenosná s dalším prodejem vozu.

Aktualizace proběhne každý rok v autorizovaném servisu Hyundai, v rámci pravidelné servisní prohlídky.

Výhody integrovaného navigačního systému s programem MapCare™

Barevný dotykový displej se zobrazením (2D/3D), náhledy na dálniční křižovatky, 3D zobrazení budov (vybrané verze), a řazení do pruhů (v závislosti na zemi), uživatelské rozhraní v češtině, informace o trvalých rychlostních omezeních, volba trasy, dopravní hlášení TMC včetně objízdných tras, inteligentní zadávání adres. Pokrytí 30 zemí Evropy včetně Ruska a Turecka. Snadný přístup k více než 2 milionům bodů zájmu (POI), podpora iPod®, USB, MP3, WMA a AUX, Bluetooth® handsfree, stažení až 8 telefonních adresářů, zadní parkovací kamera, dálkové ovládání na volantu.

Občas se stane, že je potřeba něco opravit. Abychom Vám usnadnili orientaci, kolik jaká oprava může stát, připravili jsme pro Vás přehled nejvyšších předpokládaných cen vybraných oprav na některých modelech.

Účtovaná cena se bude pochopitelně lišit. Vždy záleží na konkrétním modelu a především na skutečném rozsahu opravy. Nicméně můžete počítat s tím, že cena Vaší opravy většinou nepřekročí cenu, kterou si zde můžete nakonfigurovat. Stačí vybrat model Vašeho vozu a jeho konkrétní specifikaci.

Ceny jsou maximální doporučené v závislosti na konkrétním servisu. Pro bližší informace kontaktujte svého nejbližšího servisního autorizovaného partnera Hyundai.

Hyundai Bluetooth®

Hyundai Bluetooth

Připojte se bezdrátově. Pro svoji bezpečnost.

Většina modelů Hyundai nabízí technologii Bluetooth®, jejíž pomocí můžete k audiosystému bezdrátově připojit svůj mobilní telefon a telefonovat nebo např. poslouchat hudbu. Vaše ruce při tom zůstanou na volantu a vy se můžete stoprocentně věnovat řízení.

Pro ověření kompatibility svého mobilního zařízení a systému Bluetooth® ve voze Hyundai vyberte model Hyundai nebo zadejte číslo VIN. Zároveň získáte i informace ohledně postupu spárování Vašeho telefonu se systémem. Tento nástroj na kontrolu kompatibility je průběžně aktualizován. Poskytne Vám jistotu, že se po úspěšné kontrole vždy připojíte.

Přejít na ověření kompatibility.

Aplikace Hyundai Access Point zrychlí připojení s LIVE Services

Aplikace Hyundai Access Point

Navigační systém vybraných modelů Hyundai je vybaven službou LIVE Services, která v reálném čase informuje o aktuální dopravní situaci, měřených úsecích na trase, POI - bodech zájmu, zobrazuje počasí ve zvolených lokalitách apod. To vše při nízké náročnosti na Vaše datové připojení.

Pokud jste uživatelem vozu vybaveného LIVE Services, stáhněte si aplikaci Hyundai Access Point App pro operační systém Android, která zrychlí a zvýší komfort připojení navigačního systému ke službě LIVE Services prostřednictvím WiFi hotspotu Vašeho smartphonu.

Hyundai Access Point App automaticky aktivuje přístupový bod (hotspot) Vašeho smartphonu při nastartování vozu Hyundai a zajistí tak jeho spojení s navigačním systémem. To Vám umožní využívat výhod služby LIVE Services napřímo, aniž byste museli pokaždé ručně nastavovat připojení smartphonu. Po opuštění vozu se WiFi hotspot opět deaktivuje.

Po stažení a instalaci aplikace se na displeji smartphonu objeví průvodce, který Vás provede prvotním nastavením připojení.

Stáhnout aplikaci

Menu