Cena Prezidenta Hyundai Motor Europe

V roce 2013 proběhlo první udílení této ceny. Jsme jediným oceněným dealerem v České republice. Je udělována na základě mnoha kritérií, včetně zákaznické spokojenosti, prezidentem Hyundai Motor Europe. Tuto cenu získalo deset dealerů z celé Evropy a nám se dostalo této cti, reprezentovat naši zemi. Nebereme toto ocenění na lehkou váhu a budeme se snažit dostát závazku kterým pro nás je stálá spokojenost Vás, našich zákazníků.

Děkujeme Vám, bez vás bychom to nedokázali.

 

Frontier Dealer Club (a co to vlastně je?)

Jsme prvním dealerem Hyundai na Moravě, který získal toto prestižní ocenění a držíme jej již čtvrtý rok v řadě. Ale o co se vlastně jedná?

Hlavní myšlenka klubu je analogií k letu rakety do vesmíru. Na zemi, začátku cesty, potřebuje maximum energie aby dosáhla únikové rychlosti a oprostila se od vlivu země - jedná se o kritický bod letu, kdy se mění hod do výšky na let ke hvězdám. Jakmile však překročí tuto pomyslnou hranici, je potřeba mnohem méně paliva. Stejně tak síť dealerů Hyundai potřebuje maximum energie na překročení svého bodu zlomu, kterým je vstup na orbitu mezi pět největších výrobců vozů. Tato myšlenka je naznačena jak v názvu klubu (Frontier - Hranice), tak raketou, která je součástí loga klubu.

Prostřednictvím klubu „Frontier Dealer Club“ vyznamenává Hyundai Motor Europe majitele dealerství, která mimořádným způsobem přispívají k rozvoji značky Hyundai v Evropě. Raketa v logu klubu symbolizuje ambiciózní cíl této iniciativy: vynést značku Hyundai na oběžnou dráhu pěti nejlepších automobilových výrobců v Evropě.

World Service Advisor Championship 2016 excelent skills award

Na začátku října 2016 se náš servisní poradce, jako jediný z Česka, zúčastnil prestižní mezinárodní soutěže servisních poradců v Koreji. V silné konkurenci zástupců osmdesáti zemí z celého světa se umístil mezi dvaceti nejlepšími oceněnými cenou Excelent skills award. 

Avšak bez podpory celého týmu Auto BALVIN by tento úspěch nebyl možný. 

Bereme toto ocenění jako závazek trvalého poskytování špičkových služeb všem našim zákazníkům.